Heat
Metai
1995
Trukmė
2h. 50min.
ilgas
Režisierius
Michael Mann
Aktoriai
Šalis
USA
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Karštis (1995)

Heat

1995 m. JAV. Veiksmo trileris.
Rež. Michael Mann. Vaid.: Robert De Niro, Al Pacino, Val Kilmer, Jon Voight, Tom Sizemore , Ashley Judd.
Reitingas: N-14

Filmo režisierius Michaelis Mannas garsėja kaip ypač talentingas susišaudymų ir gaudynių scenų meistras, sugebantis ekrane sukurti įtampą ir praplėsti trilerio kanonų ribas. Šis filmas – ne išimtis. Visas Los Andželo kriminalinės policijos skyrius ir detektyvas Vincentas Hanna persekioja ypač pavojingą recidyvistą Neilą. Jo gauja įvykdė tiesiog tobulą banko šarvuočio apiplėšimą ir susišlavė milžinišką sumą, o Venecijos bulvare Los Andžele paliko krūvą lavonų. Bet vienas iš gaujos narių - išdavikas, žiaurus žudikas, siekiantis pasisavinti visą grobį. Policininkas Vincentas Hanna atkakliai sėlina jo pėdsakais... IMDB šį filmą įtraukė į geriausių visų kino filmų 250-uką ir skyrė jam 124-ąją vietą. Įtempto siužeto trileryje vaidinas visas būrys žvaigždžių: Robertas De Niro, Alas Pacino, Valas Kilmeris, Jonas Voightas, jaunosios Ashley Judd ir Natalie Portman.

Apdovanojimai
14 nominacijos.

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Gegužė 30d. ketvirtadienis
01:35
Parodytas
Gegužė 25d. šeštadienis
00:20
Gegužė 23d. ketvirtadienis
21:00

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt