There Will Be Blood
Metai
2007
Trukmė
2h. 38min.
ilgas
Režisierius
Paul Thomas Anderson
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Bus kraujo (2007)

There Will Be Blood

JAV, trileris, 2007
Danielis - tikras "juodojo" aukso mėgėjas. Naudodamasis padėtimi ir savo įsūniu arogantiškasis naftos ieškotojas palengva užima visas miestelio apylinkes, tačiau beribis godumas pakiša jam koją. Netrukus Danielis susiduria su visai kitokia realybe, kuri anaiptol nėra jam gailestinga. Pagrindinį vaidmenį dramoje "Bus kraujo" atlieka dviejų "Oskarų" savininkas Danielis Day-Lewisas. Jausmingas trileris "Bus kraujo" buvo nominuotas net aštuoniems "Oskarams". Du iš jų laimėjo - už geriausią vyro vaidmenį ir geriausią operatoriaus darbą.
Vaidina. Daniel Day-Lewis (Danielis Pleinvjū), Paul Dano (Polas Sandėjus/Eli
Sandėj), Dillon Freasier (H.W. Pleinvjū vaikystėje), Ciarįn Hinds (Flečeris),
David Willis (Abelis Sandėjus) ir kiti.
Režisierius. Paul Thomas Anderson
Reitingas. N-14

Apdovanojimai
laimėjo 2 oskarams. 114 laimėjimai & 138 nominacijos viso
null
null

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt