Lion
Metai
2016
Trukmė
1h. 58min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Garth Davis
Aktoriai
Šalis
UK, Australia, USA
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Liūtas (2016)

Lion

2016 m. Australija, Didžioji Britanija, JAV. Biografinė drama.
Rež. Garth Davis. Vaid.: Dev Patel, Nicole Kidman, Rooney Mara.

Šešiems „Oskarams“ nominuota drama – pagal tikrą istoriją sukurtas sukrečiantis, unikalus ir neįtikėtinas pasakojimas apie žmogų, kuris ieškojo savo namų. Režisieriaus Gartho Daviso filme vaidina „Lūšnynų milijonieriaus“ žvaigždė Devas Patelis, „Oskaro“ laureatė Nicole Kidman, dviejų „Oskarų“ nominantė Rooney Mara ir daug Indijos Bolivudo žvaigždžių.

Istorija prasideda, kai penkiametis indų berniukas Saroo žaisdamas traukinyje užmiega. Jį miegantį traukinys nuklaidina tūkstančius kilometrų, tolyn į Indijos gilumą, toli nuo namų ir šeimos. Atsidūręs milžiniškame Kalkutos mieste mažylis priverstas išgyventi. Alkaną ir vienišą jį galiausiai išgelbėja ir įsivaikina pora iš Australijos. Prabėgus 25 metams po nelemto paklydimo traukinyje, užaugęs Saroo pasiryžta rasti prieš daugybę metų prarastą šeimą. Tik ar jo kas nors dar laukia?

Apdovanojimai
nominuotas 6 oskarams. dar 59 laimėjimai & 100 nominacijos.

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Birželis 24d. pirmadienis
21:00
Parodytas
Gegužė 27d. pirmadienis
21:00
Gegužė 25d. šeštadienis
01:00

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt