What Happens in Vegas
Metai
2008
Trukmė
1h. 39min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Tom Vaughan
Aktoriai
Šalis
USA
Amžiaus cenzas
N-7

Pametę galvas Las Vegase (2008)

What Happens in Vegas

Pamesti galvą negerai. Ypač - Las Vegase. Du nepažįstamieji (juos vadina akt. Kameron Diaz ir Ashtonas Kutcheris) ryte atsibunda vienas šalia kito viename mieste, viename viešbutyje ir vienoje lovoje. Beprotiškai skauda galvą ir nei vienas nieko neprisimena. Kartu su lėtai slenkančiomis minutėmis neišvengiamai sugrįžta ir atmintis. Abu su savo kompanijomis atvyko į Las Vegasą. Abu išvakarėse "šiek tiek" išgėrė. Be abejo, abu išbandė laimę kazino salonuose.... Atmintis staiga grįžta ir čia iškyla "mažutė" problema. Nes vienas iš jų pasiskolino monetą iš antrojo ir būtent su ja išlošė didžiulį Aukso puodą. Negana to, visiškai nebesivaldydami, jie dar ir susituokė! Atsisakyti pinigų nei vienam nesinori, nes abu jaučiasi savaip teisūs. O kadangi techniškai jie yra vedę, tai ir pretenzijos į išvakarėse netikėtai užgyventą turtą yra visiškai lygios. Užverda kova, kurioje arba nelaimės nei vienas, arba - abu.

Apdovanojimai
2 laimėjimai & 3 nominacijos.

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Birželis 20d. ketvirtadienis
18:00
Birželis 23d. sekmadienis
15:15
Parodytas
Birželis 11d. antradienis
20:00
Gegužė 23d. ketvirtadienis
11:20

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt