Autumn in New York
Metai
2000
Trukmė
1h. 43min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Joan Chen
Aktoriai
Šalis
USA
Amžiaus cenzas
N-7

Filmas: Ruduo Niujorke (2000)

Autumn in New York

2000 m. JAV. Romantinė drama.
Pagyvenęs vyriškis netikėtai gauna meilės ir gyvenimo pamoką iš daug jaunesnės moters. Vilas Kynas (Richard Gere) - turtingas penkiasdešimtmetis restoranų magnatas, suviliojęs ne vieną gražią moterį, tačiau taip ir nesugebėjęs įsipareigoti nė vienai iš jų. Vieną dieną Vilas susipažįsta su gražia, dvidešimčia metų už jį jaunesne Šarlote Filding (Winona Ryder) ir pasitelkia visą savo žavesį norėdamas jai patikti. Netrukus jie užmezga romaną. Tačiau tai, ką Vilas laikė trumpalaikiu susižavėjimu, perauga į kur kas gilesnį jausmą, kai jis sužino, kad Šarlotė sunkiai serga ir jai liko nedaug gyventi.
Rež.: Joan Chen. Vaid.: Richard Gere (Vilas Kynas), Winona Ryder (Šarlotė Filding), Anthony LaPaglia (Džonas), Elaine Stritch (Dolė), Vera Farmiga (Liza
Tailer) ir kiti.
Reitingas: N-7

Apdovanojimai
3 nominacijos.

Žiūrėti per TV

Parodytas
Liepa 06d. šeštadienis
19:15
Liepa 04d. ketvirtadienis
23:00
Liepa 03d. trečiadienis
16:15
Liepa 02d. antradienis
21:00

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt