Eagle Eye
Metai
2008
Trukmė
1h. 58min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
D.J. Caruso
Aktoriai
Šalis
USA, Germany
Amžiaus cenzas
N-7

Filmas: Sakalo akis (2008)

Eagle Eye

2008 m. JAV. Trileris.
Rež. D.J. Caruso. Vaid.: Shia LaBeouf, Michelle Monaghan, Rosario Dawson, Billy Bob Thornton, Ethan Embry ir kiti.
Reitingas: N-7

Įtempto siužeto režisieriaus D. J. Caruso juosta užduoda gana provokuojantį klausimą: ar įsivaizduojate situaciją, kai vieną dieną jūsų gyvenimas jums nebepriklauso? Kasdienę rutiną, mielus įpročius ir pomėgius atima kitas asmuo. Jis nematomas, neabejotinai galingas ir jam visiškai neįmanoma pasipriešinti. Tokioje nepavydėtinoje situacijoje atsiduria aktorių Shia LaBeoufo ir Michelle Monaghan herojai. Vienas kito nepažįstantys Džeris ir Reičel sulaukia skambučio į mobilųjį telefoną. Kiekvienam iš jų paskambina moteris ir jaunuoliai supranta, kad nepažįstamoji nejuokauja. Spąstai, šantažas, FTB tardymai, šūviai ir sprogimai – jie nespėjo net susigaudyti, kaip gyvenimas akimirksniu prarado pagrindą. Abi aukas nežinomo tikslo link veda troškimas išgyventi ir nuolatinės komandos mobiliuoju telefonu. Ar jie dar turi šansų susigrąžinti savo gyvenimus?

Apdovanojimai
3 laimėjimai & 8 nominacijos.

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 14d. penktadienis
13:30
Birželis 13d. ketvirtadienis
19:05
Birželis 13d. ketvirtadienis
08:50
Birželis 12d. trečiadienis
11:30
Birželis 11d. antradienis
17:00
Birželis 09d. sekmadienis
05:35
Birželis 08d. šeštadienis
11:40

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt