The Terminal
Metai
2004
Trukmė
2h. 8min.
ilgas
Režisierius
Steven Spielberg
Aktoriai
Šalis
USA
Amžiaus cenzas
N-7

Filmas: Terminalas (2004)

The Terminal

2004 m. JAV. Drama.
Rež. Steven Spielberg. Vaid.: Tom Hanks, Catherine Zeta-Jones, Stanley Tucci, Chi McBride, Diego Luna ir kiti.
Reitingas: N-7

Amerikietiškojo kino korifėjaus Steveno Spielbergo tikrais įvykiais paremta istorija su „Oskaroč laimėtojais Tomu Hanksu ir Catherine Zeta-Jones. Išradingas ir ironiškas filmas atsigręžia į problemas, kurias gali sukelti šiuolaikinės politikos įvykiai, sparčiai keičiantys pasaulio žemėlapį.

Bulgariškai kalbantis T. Hanksas čia vaidina emigrantą iš mažos Rytų Europos šalies - Viktorą Navorskį. Vyras nusprendė pasislėpti nuo karo siaubų Amerikoje. Tačiau tą pačią akimirką, kai lėktuvas nusileido Niujorko oro uosto terminale, jo gimtinė buvo nušluota nuo žemės paviršiaus ir pripažinta neegzistuojančia. Ką daryti, kai tavo dokumentai niekur nebegalioja?

Apdovanojimai
7 laimėjimai & 8 nominacijos.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama, Romantinis, Siaubo, Mokslinė fantastika, Trumpas, Veiksmo

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt