Takers
Metai
2010
Trukmė
1h. 47min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
John Luessenhop
Aktoriai
Šalis
USA
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Užpuolikai (2010)

Takers

2010 m. JAV. Veiksmo trileris
Rež. John Luessenhop. Vaid.: Paul Walker, Matt Dillon, Idris Elba, Jay Hernandez.
Reitingas: N-14

Stilingas ir dinamiškas JAV kriminalinis trileris apie septynių profesionalių įsilaužėlių komandą. Po puikiai suplanuotos bankų plėšimo serijos, jie gauna pasiūlymą, kurio tiesiog negali atsisakyti. Banko šarvuotis - gabenantis įspūdingą pinigų sumą. Ir jei ne užsispyręs policijos detektyvas, šis planas būtų nesunkiai įgyvendintas.

Apdovanojimai
2 laimėjimai & 6 nominacijos.

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 11d. antradienis
23:05
Birželis 10d. pirmadienis
21:00

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt