Stardust
Metai
2007
Trukmė
2h. 7min.
ilgas
Režisierius
Matthew Vaughn
Aktoriai
Šalis
UK, USA
Amžiaus cenzas
N-7

Filmas: Žvaigždžių dulkės (2007)

Stardust

2007 m. D. Britanija, JAV. Nuotykių filmas.
Rež. Matthew Vaughn. Vaid.: Charlie Cox, Ian McKellen, Bimbo Hart, Alastair MacIntosh, David Kelly ir kiti.
Reitingas: N-7

Filmas sukurtas pagal Neilo Gaimano ir Charleso Vesso to paties pavadinimo bestselerį. Nuotykių istorijoje visai šeimai Robertas De Niro, Michelle Pfeiffer ir Sienna Miller patenka į neįtikėtinų fantazijų pasaulį.
Jaunasis Tristanas siekia užkariauti nuostabios, tačiau šaltos merginos Viktorijos širdį. Ji sutinka priklausyti Tristanui, bet tik tuomet, kai jis atgabens krentančią žvaigždę. Norėdamas išpildyti savo mylimosios norą, įsimylėjėlis leidžiasi į kelionę ir po ilgų klajonių suranda žvaigždę. Netrukus paaiškėja, kad Tristanas nėra vienintelis, siekiantis žvaigždės. Ar įsimylėjęs jaunuolis nugalės priešus?

Apdovanojimai
5 laimėjimai & 11 nominacijos.

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Birželis 25d. antradienis
10:50
Birželis 26d. trečiadienis
07:15
Birželis 27d. ketvirtadienis
18:55
Birželis 28d. penktadienis
15:20
Birželis 29d. šeštadienis
17:15
Parodytas
Birželis 24d. pirmadienis
15:40
Birželis 18d. antradienis
07:15
Birželis 16d. sekmadienis
09:05
Birželis 15d. šeštadienis
05:45
Birželis 12d. trečiadienis
07:45
Birželis 11d. antradienis
10:55

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt