Unga Astrid
Metai
2018
Trukmė
2h. 3min.
ilgas
Režisierius
Pernille Fischer Christensen
Aktoriai
Šalis
Denmark
Amžiaus cenzas
N-14

Astrid Lindgren Jaunystė (2018)

Unga Astrid

Kaip Astrid Lindgren tapo pasaulio įžymybe? Švedų rašytoja, kuri sukūrė tiek nuostabių istorijų, savo kelią kaip kūrėja vaikams pradėjo būdama jau 37 metų. Jaunystės metai buvo nelengvi, nors jau tada ji buvo labai stipri, gyvybinga ir kūrybinga asmenybė. Siužetas nukelia į mažą miestelį netoli Vimerbio Pietų Švedijoje, kur mergaitė augo su savo šeima. Ramų ir jaukų gyvenimą fermoje sudrumsčia jos romanas su žaviuoju Vimerbio laikraščio redaktoriumi. Romanas baigiasi skausmingai – ji laukiasi. Bėgdama nuo visuomenės spaudimo, jaunoji rašytoja išvyksta į Stokholmą. Itin realistiškai vaizduojamas XX amžiaus 3-iasis dešimtmetis, atskleidžiama, ką reiškia jaunai netekėjusiai merginai lauktis vaiko to meto visuomenėje. Tai intymi, be galo tikra istorija apie susidūrimą su skaudžia gyvenimo tikrove ir kaip tai veikia asmenybę, ją brandina. Kaip tampama tuo, kas esi, – Astrid Lindgren. Čikagos tarptautiniame kino festivalyje apdovanotas kaip geriausias užsienio filmas. Pelnytas dar 1 kino apdovanojimas ir 11 nominacijų.

null
null

Žiūrėti per TV

Parodytas
Liepa 08d. pirmadienis
23:00
Liepa 06d. šeštadienis
01:00
Birželis 30d. sekmadienis
23:05
Birželis 26d. trečiadienis
23:00
Birželis 22d. šeštadienis
21:00

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt