The Jesus Rolls
Metai
2019
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
John Turturro
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Džyzas Kelyje (2019)

The Jesus Rolls

Ar prisimenate brolių Coenų filmo "Didysis Lebovskis" veikėją Džyzą Kintaną, erotiškai aplaižantį boulingo kamuolį, prieš paleidžiant jį į kėglius? Jis grįžta į ekranus. Filmą sukūrė ne kas kitas, o Coenų filme jį įkūnijęs aktorius Johnas Turturro. Džyzas tik ką išėjo iš kalėjimo, tačiau ir vėl spėjo prisidirbti. Kartu su geriausiu bičiuliu Pitu jis apiplėšia plaukų stilistą Polį: ne tik ištuština jo salono kasą, bet ir pagrobia Polio meilužę Mari. Taigi kartu su veikėjais leisitės ne tik į boulingo žaidimų kelionę skambant "Gipsy Kings" dainoms, bet ir į lenktynes, kas iš visos trijulės sugebės Mari suteikti pirmąjį erotinį pasitenkinimą. O kur dar prie jų prisijungsianti nusikaltėlė Žana, kuri, kaip ir Džyzas, ką tik paleista iš kalėjimo…

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Kriminalinis, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt