Spaceboy
Metai
2021
Trukmė
1h. 40min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Olivier Pairoux
Aktoriai
Šalis
Belgium

Filmas: Kosminis Vaikis (2021)

Spaceboy

Kosminis vaikis (SpaceBoy) Filmas šeimai 2020 Režisierius: Olivier Pairoux Vaidina: Basile Grunberger, Albane Masson, Yannick Renier, Berenice Baoo, Jean-Benoit Ugeux, Peter Van den Begin Belgija Energingas ir talentingas vienuolikmetis svajotojas Džimas susižavėjęs kosmosu bei mokslu. Su tėvu astrofiziku, kuris dirba kosminių skrydžių programoje, berniukas atvyksta į naują miestą, kur turi dalyvauti jaunųjų mokslininkų konkurse kartu su bendraklase, jautria ir santūria mergaite Ema. Nors ji ir priešinasi, Džimas įkalba slapta sukurti tikrą oro balioną. Džimo mama mirusi, ir jam šis projektas labai svarbus. Nors Džimas kartais tiesiog slegia mergaitę savo nerealiomis svajonėmis, jiedu vis dėlto pasineria į nuotykį, kuris abudu labai suartina.

Apdovanojimai
6 laimėjimai

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Nuotykių, Šeimai, Komedija

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt