Glass Houses
Metai
2020
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Sarah Pellerin
Aktoriai
Šalis
Canada

Filmas: Stiklo Namai (2020)

Glass Houses

Miesto tarybos narė Ana Doson praranda tarnybą dėl netikėtai kilusio seksualinio priekabiavimo skandalo. Griūna ne tik politikės, bet ir jos dukros Kerės gyvenimas. Paauglė sužino, kad dėl šeimoje kilusios suirutės gali būti kalta miestelio teisuolė Madlena Kuper. Tobulumo siekianti kaimynė tampa Kerės taikiniu. Dirbdama aukle kaimynystėje, mergina siekia iškapstyti bet kokius Madleną kompromituojančius faktus. Kuo labiau Kerė domisi Madlena, tuo daugiau purvo kyla į paviršių. Iš pažiūros nepriekaištinga bendruomenė – pilna juodų paslapčių ir kaimynų susipriešinimo.

Apdovanojimai
3 nominacijos.

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 09d. sekmadienis
23:20

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt