Varda Par Agnès
Metai
2019
Trukmė
1h. 55min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Agnès Varda
Aktoriai
Šalis
France

Filmas: Agnes Apie Varda (2019)

Varda Par Agnès

"Paprasta visada besišypsanti ši moteris per beveik 65 metus trukusią kino karjerą pelnė daugiau nei 60 įvairiausių apdovanojimų: nuo Venecijos "Auksinio liūto" iki "Oskaro", o būdama 88 m. tapo vyriausia JAV kino akademijos nominuota režisiere", – rašoma pranešime žiniasklaidai. Tačiau šlovė jos nesugadino, ir kaip teigė pati A. Varda: "Man svarbiausia buvo dalytis istorijomis su žmonėmis. Aš niekada nekūriau filmų dėl pinigų." Jai buvo lemta perkurti kino pasaulio taisykles. Kuklaus charakterio, bet didžių idėjų Agnes Varda – kino pasaulio legenda, kiekvieno kino mylėtojo bičiulė, prancūzų "Naujosios bangos" pradininkė, fotografė, menininkė. Jos paskutinis filmas yra lyg asmeninis testamentas, kupinas kūrybinio polėkio ir laisvės. Dvi valandas trunkančioje kelionėje mus lydės jaukūs Agnes pasakojimai, sutiksime matytus filmus, veidus ir kaimus. 2019 metų pavasarį mus palikusi menininkė dar spėjo pristatyti šį filmą Berlyno kino festivalyje. Moterų kritikių asociacija apdovanojo prizu už geriausią dokumentinį filmą apie moterį.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Documentinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt