Otchim
Metai
2006
Trukmė
1h. 42min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Andrei Benkendorf
Aktoriai
Šalis
Ukraine

Filmas: Patėvis (2006)

Otchim

Mažai mergaitei Šurai vaikystėje tenka patirti didžiulį sukrėtimą – mylimo tėčio žūtį. Jai vos spėjus atsitiesti nuo šoko, laukia nauja staigmena: mama ją supažindina su savo nauju mylimuoju, būsimu jos patėviu. Šura iš visų jėgų priešinasi permainoms ir visas mintis skirdama planui, kaip atsikratyti patėvio, nepastebi, kad jos mama labai sunkiai serga. Kai ir ji iškeliauja anapus, Šurai nori nenori tenka gyventi su vyru, kurio iki šiol ji taip nekentė. Bet juk sakoma, kad nuo meilės iki neapykantos tik vienas žingsnis. Galbūt gali būti ir atvirkščiai?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt