Mince Alors!
Metai
2012
Trukmė
1h. 40min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Charlotte de Turckheim
Aktoriai
Šalis
France

Filmas: Sulieknėk! (2012)

Mince Alors!

Jaunoji Nina su mylimu vyru Gasparu dirba vienuose Paryžiaus mados namuose. Ji puikiai žino, kaip turi atrodyti šiuolaikinė gražuolė. Tačiau pastaraisiais metais ji prikaupė nereikalingų kilogramų, ir motina apie tai vis primena. Nina supranta, kad, tapusi storule, gali prarasti ir mylimą žmogų. Vieną dieną Gasparas įteikia jai trisdešimties dienų lieknėjimo programos bilietą. Ši programa rengiama populiariame kurorte. Moteris ten vyksta labai nenoriai ir net neįtaria, kad kelionė taps nepaprastu nuotykiu, pakeisiančiu jos gyvenimą, nes čia Nina susiras dvi patrakusias drauges Sofi ir Emili... Aktorė Lola Dewaere buvo nominuota prancūzų "Cezariui" kaip aktorė, teikianti vilčių.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt