Who You Think I Am
Metai
2019
Trukmė
1h. 42min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Safy Nebbou
Aktoriai
Šalis
Belgium

Filmas: Antroji Aš (2019)

Who You Think I Am

Gelbėdamasi nuo vienatvės, neseniai išsiskyrusi dviejų vaikų mama, patraukli vidutinio amžiaus literatūros profesorė, vieną dieną nusprendžia pasinerti į virtualų bendravimą su beveik perpus jaunesniu vyru Aleksu. Penkiasdešimtmetei moteriai šis nekaltas flirtas suteikia pasitikėjimo, tačiau Aleksui po kelių dienų neįpareigojančio bendravimo norisi ją pažinti labiau. Neturėdama kitos išeities, Kler pasisavina nepažįstamos merginos nuotrauką ir pasako, kad jai dvidešimt ketveri. Intensyvėjant pokalbiams ir aistrai, vaikinas nori susitikti. Kler vis sunkiau rasti pasiteisinimų. Patekus į virtualiojo pasaulio pinkles, tikroji moters tapatybė, vaikai ir darbas atsiduria paraštėse. Ima nykti melo ir tikrovės ribos. Kabūro kino festivalyje apdovanota aktorė Juliette Binoche. Rodytas Tarptautiniame Vilniaus festivalyje "Kino pavasaris".

Apdovanojimai
1 laimėjimas

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt