The Interview
Metai
2014
Trukmė
6min.
trumpas
Režisierius
Mikkel Okholm
Aktoriai
Šalis
Denmark

Interviu Su Diktatoriumi (2014)

The Interview

Satyra, pašiepianti viena pavojingiausiu pasaulio žmoniu – Šiaures Korejos lyderi. Viso pasaulio nekenciamas diktatorius pakviecia garsu laidu vedeja Deiva i savo šali, kad jam papasakotu didinga tiesa. Sužinoje apie tai, JAV slaptu tarnybu agentai užverbuoja Deiva ir jo geriausia drauga Arona – vaikinai turi išgelbeti pasauli nuo tokio "monstro". Tikras malonumas stebeti puikaus kurybinio tandemo Setho Rogeno ir Evano Goldbergo kvailiojimus! Ir puiki Jameso Franco, sukurusio vulgaru, idiotiška Deivo ivaizdi, vaidyba.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Animacija, Trumpas, Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt