Barb And Star Go To Vista Del Mar
Metai
2021
Trukmė
1h. 47min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Josh Greenbaum
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Barb ir Star keliauja prie jūros (2021)

Barb And Star Go To Vista Del Mar

Barbė ir Žvaigždė yra amžinos draugės. Jos gyvena mažame miestelyje, kuriame gyvenimas yra per daug lėtas ir nuobodus, todėl jos nusprendžia nuvykti prie vandenyno, į žavųjį Vita del Mar, gerai praleisti laiką pakrantėje. Jų atostogos yra tiesiog tobulos, kol draugės sutinka žavų, bet labai paslaptingą vyrą. Jos net neįtaria, kad jų naujasis pažįstamas yra tikras slaptųjų tarnybų agentas, ir abi draugės bus įtrauktos į kraujo ištroškusį planą sunaikinti visus vietos gyventojus, o jų atostogos netrukus virs virtine neįtikėtinų nuotykių.

Apdovanojimai
2 laimėjimai & 19 nominacijos

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Birželis 20d. ketvirtadienis
11:00
Parodytas
Birželis 14d. penktadienis
19:00
Birželis 07d. penktadienis
15:00
Gegužė 31d. penktadienis
11:00
Gegužė 25d. šeštadienis
07:00
Gegužė 19d. sekmadienis
09:00
Gegužė 18d. šeštadienis
23:10

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6
Treileris 7
Treileris 8
Treileris 9
Treileris 10

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt