From Paris With Love
Metai
2010
Trukmė
1h. 32min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Pierre Morel
Aktoriai
John Travolta Jonathan Rhys Meyers Kasia Smutniak Richard Durden Bing Yin
Šalis
France, UK, USA
Amžiaus cenzas
N-14

Linkėjimai iš Paryžiaus (2010)

From Paris With Love

6.4
IMDb
120.2K balsų

2010 m. Prancūzija, JAV. Veiksmo trileris.
Rež. Pierre Morel. Vaid.: John Travolta, Jonathan Rhys Meyers, Kasia Smutniak.
Reitingas: N-14

Rysas dirba JAV ambasadoje Paryžiuje. Jis asmeninis ambasadoriaus padėjėjas. Tačiau didžioji Ryso svajonė - dirbti specialiajame padalinyje, dalyvauti slaptose operacijose ir gelbėti pasaulį. Rysas degte dega entuziazmu nuveikti ką nors ypatingo ir labai slapto. Tačiau dabar jo darbas - sudaryti ambasadoriaus dienotvarkę, pažaisti su juo šachmatais, paliežuvauti ir grįžti namo, pas merginą.

Bet vieną gražią dieną Ryso svajonė ima pildytis. Jis gauna užduotį sutvarkyti nesklandumus, kilusius amerikiečių agentui Paryžiaus oro uoste, o vėliau drauge su juo įvykdyti vieną slaptą darbelį. Vos atvykęs į oro uostą, Rysas iš karto suabejoja visa operacija, nes Čarlis Vaksas - slaptasis agentas ir Ryso partneris - visiškai neatitinka agento paveikslo. Jis triukšmingas, nemandagus ir net bando per Prancūzijos sieną įgabenti neleistinas medžiagas (dėl to ir kilo sąmyšis oro uoste).

Pietūs kinų restorane virsta netikėta - Rysui - operacijos dalimi, muštynėmis ir grumtynėmis, kurias seka pasivažinėjimas ne po pačius jaukiausius Paryžiaus kvartalus su vaza, pilna kokaino, prostitučių kompanija, susidūrimas su pakistaniečių kilmės teroristais, sprogimai, gaudynės ir t.t.

Buvę eterio laikai
Rugsėjis 19d.
21:00
Rugpjūtis 28d.
03:00

Filmo "Linkėjimai iš Paryžiaus " treileriai

Treileris 1

Filmo "Linkėjimai iš Paryžiaus " pagrindiniai aktoriai