The President's Man: A Line In The Sand
Metai
2002
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Eric Norris
Aktoriai
Šalis
United States of America

Prezidento Patikėtinis. Spąstai Teroristams (2002)

The President's Man: A Line In The Sand

Džošua Makordas – ko gero, vienas paslaptingiausių amerikiečių. Specialusis agentas vykdo itin sudėtingas šalies prezidento užduotis, tačiau ateina laikas pasitraukti. Prieš tai Džošua turi surasti įpėdinį. Į jo akiratį pakliūva buvęs legendinio būrio Delta narys. Ar naujasis specialiųjų agentų duetas sugebės sugriauti puikiai paruoštą nusikaltėlių planą? Veiksmo trileris, kurį režisavo aktoriaus Chucko Norriso sūnus Ericas. Vaidina: Chuckas Norrisas, Dylanas Nealas, Jennifer Tung ir kiti.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Trileris, Drama, Veiksmo

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt