A Cinderella Story: Starstruck
Metai
2021
Trukmė
1h. 40min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Michelle Johnston
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-7

Pelenės Istorija. Žvaigždžių Pakerėta (2021)

A Cinderella Story: Starstruck

Finlė – mažo miestelio mergaitė, trokštanti tapti garsia atlikėja. Kartą į jos atokų miestelį atvyksta Holivudo filmavimo grupė, ieškanti naujų talentų. Deja, mergaitei nepavyksta įveikti atrankos. Atvykėliai susižavi kaubojumi Huku ir pakviečia jį bendradarbiauti. Tik yra maža apgaulė... Kaubojus Hukas iš tiesų yra persirengusi Finlė... Ar ilgai jai pavyks nuslėpti tiesą? Originalus pavadinimas "A Cinderella Story: Starstruck".

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis, Komedija, Muzikinis, Drama, Šeimai

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt