Подкидыш
Metai
2018
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Georgiy Deliev
Aktoriai
Šalis
Ukraine

Filmas: Pamestinukė (2018)

Подкидыш

Andrejus Doninas sėkmingas 50-ties metų chirurgas. Jo gyvenimas teka pagal nusistovėjusias griežtas taisykles su kuriomis priversta susitaikyti net ir jo žmona. Vieną dieną jo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai ant jo durų slenksčio pasirodo maža mergaitė. Iš pradžių Andrėjus neįsivaizdavo, ką daryti su pamestinuke. Tačiau labai greitai spontaniškas vaikas pakeičia nusistovėjusią rutiną ir atneša pokyčių ten, kur atrodė permainos neįmanomos.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt