Admission
Metai
2013
Trukmė
1h. 47min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Paul Weitz
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Egzaminas Dviem (2013)

Admission

Kiekvieną pavasarį baigusieji mokyklas su baime laukia laiškų iš koledžų priėmimo komisijų. Prinstono universiteto priėmimo komisijos narei Poršai Neitan tenka vertinti tūkstančius paraiškų. Bėgant metams, ji gyvena pagal taisykles, savo darbo rūpesčiais namuose dalydamasi su Prinstono profesoriumi Marku. Kai dekanas Klarensas paskelbia apie išėjimą į pensiją, stipriausiomis kandidatėmis į jo vietą tampa Porša ir jos varžovė bendradarbė Korin. Kartą jai paskambina buvęs studijų laikų draugas Džonas ir pasiūlo atvykti į alternatyvią vidurinę mokyklą, kuriai jis vadovauja. Mokykloje Džonas Poršą supažindina su gabiu mokiniu Džeremaja, kuris gali būti jos sūnus, atiduotas įvaikinti prieš daugelį metų. Kad priimtų šį studentą, Porša rizikuoja karjera – pažeidžia studentų priėmimo taisykles.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt