Rules Don't Apply
Metai
2016
Trukmė
2h. 7min.
ilgas
Režisierius
Warren Beatty
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Netaikomos Taisyklės (2016)

Rules Don't Apply

Holivudas 1958-aisiais. Daug žadanti ir dora aktorė Marla Mabrei (Lily Collins) ir dešiniųjų pažiūrų vairuotojas Frenkas Forbsas (Alden Ehernreich) iš karto susižavi vienas kitu. Prasidedančiam romanui kliudo tai, kad Marla priklauso Baptistų bažnyčiai, o Frankas yra susižadėjęs su mergina iš savo mokyklos. Jų meilei kliudo ir taisyklė, kurią paskelbė jų darbdavys, ekscentriškas milijardierius Hovardas Hjuzas (Warren Beatty) ir kuri draudžia su juo sutartį pasirašiusioms aktorėms susitikinėti su kitais darbuotojais. Marlos ir Frenko santykiams nuolat daro įtaką vis keistesnis Hjuzo mąstymo būdas, todėl jie privalo iš naujo įvertinti savo nuostatas ir gyvenimus.

Apdovanojimai
3 laimėjimai & 10 nominacijos

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Birželis 21d. penktadienis
16:30
Parodytas
Birželis 10d. pirmadienis
17:00

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6
Treileris 7
Treileris 8

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt