Army Of One
Metai
2016
Trukmė
1h. 32min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Larry Charles
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Vieno žmogaus Armija (2016)

Army Of One

Nusivylęs bevaisėmis Jungtinių Amerikos Valstijų vyriausybės pastangomis surasti pavojingiausią teroristą Osamą Bin Ladeną, Garis Faulkneris nusprendžia tai padaryti pats. Po to, kai pas jį, vidutinio amžiaus statybininką, asmeniškai apsilanko Dievas, Garis nedvejoja nė akimirkos tai jo pareiga sugauti nusikaltėlį, ir leidžiasi į kelionę link visai nepažįstamo Pakistano. Apsiginklavęs, švelniai tariant, mėgėjiškai Garis tvirtai pasiryžęs su Dievo pagalba įvykdyti svarbiausią savo gyvenimo misiją.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Biografinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt