Pan Tadeusz
Metai
1999
Trukmė
2h. 30min.
ilgas
Režisierius
Andrzej Wajda
Aktoriai
Šalis
France

Filmas: Ponas Tadas (1999)

Pan Tadeusz

Filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo Adomo Mickevičiaus poemą. Praėjusio amžiaus pradžios Lietuva. Tai herojinis epas apie patriotizmą, pasiaukojimą ir narsą su humoro elementais. Įspūdingas Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės aukštuomenės gyvenimas – puotos, medžioklės ir kovos su kaimynais. Romantiška jaunuolių iš priešiškų šeimų Zosės ir Tado meilės istorija. Paslaptingo žudiko Jaceko Soplicos, tapusio vienuoliu Robaku, likimo linija. Dabar jis slaptas emisaras, besiruošiantis sukilimui prieš rusų grobikus Lietuvoje. Žavioji Telimena ieško sutuoktinio ir nuo jos grožio bei moteriškų klastų apsvaigę vyrai net nepajunta, kaip patenka į spąstus. Ekstravagantiškas grafas turi pasirinkti – garbė ar jausmai. Karštakošiai didikai įnirtę ginčijasi, kam priklauso griūvanti pilis. Žemė netrukus ima drebėti nuo įniršusių rusų žirgų kanopų. Per Nemuną jau keliasi ir Napoleono armijos pulkai… Ir viską vainikuoja svaiginančio polonezo įkvėptų porų šokio judesiai. Vieno žymiausių Europos režisierių epinė drobė atskleidžia mums paslapčių ir nuotykių kupiną istoriją apie šalį bei žmones, blaškomus istorijos audrų. "Pono Tado" ekranizacija Lenkijoje sulaukė itin didelio dėmesio, ją pažiūrėjo daugiau kaip 5 mln. žiūrovų. Filmuota Lenkijos vietovėse – Modline, Petrakave ir prie pat Lietuvos sienos Smolnikuose, kur ieškota labiausiai Lietuvą primenančio kraštovaizdžio. Apdovanotas 6 "Ereliais" – Lenkijos kino apdovanojimais. Iš viso 7 kino apdovanojimai ir 5 nominacijos.

Apdovanojimai
7 laimėjimai & 5 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Romantinis, Istorinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt