Japan's Wild Year
Metai
2015
Trukmė
48min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Lorne Townend
Aktoriai
Šalis
New Zealand

Japonijos Laukinė Gamta (2015)

Japan's Wild Year

Japonija. Už modernių technologijų pilnų neoninių miestų plyti nepaliesta laukinė gamta. Kalnai, ugnikalniai, upės, didžiuliai miškai. Čia tropikai susitinka su arktimi.

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Gegužė 28d. antradienis
01:00
Parodytas
Gegužė 21d. antradienis
21:00
Gegužė 18d. šeštadienis
01:00
Gegužė 12d. sekmadienis
23:00
Gegužė 08d. trečiadienis
23:00
Gegužė 04d. šeštadienis
21:00

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt