Lizenz Zum Seitensprung
Metai
2016
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Uli Möller
Aktoriai
Šalis
Germany

Neištikimybės Sutartis (2016)

Lizenz Zum Seitensprung

Senamadiški aludariai Oskaras ir Ela ruošiasi švęsti savo sidabrinių vestuvių metines. Jų dukra Leksa svajoja apie tokią ilgalaikę sąjungą kaip tėvų, nes ką tik išsiskyrė su partneriu Deividu, kuriam labiau rūpi keliauti po pasaulį, o ne rūpintis šeima. Deja, ir Elos bei Oskaro sąjungoje ne viskas taip tobula, kaip atrodo jų dukrai. Romantiški jausmai išblėsę, aistros seniai jau nė vienas nepatyrė. Bičiuliai pasiūlo jiems nuotykį – leisti vienas kitam tik kartą nuklysti į kairę. Gal tai įžiebs naujų kibirkštėlių, o gal kaip tik sugadins viską dar labiau?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt