Nobody's Fool
Metai
2018
Trukmė
1h. 50min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Tyler Perry
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Kvailių Nėra (2018)

Nobody's Fool

Iš kalėjimo išėjusi Tania stengiasi atsistoti ant kojų. Tania turi puikią seserį, kurios pavyzdžiu bando sekti. Tačiau netrukus paaiškėja, kad idealus sesers gyvenimas ir jos virtualus romanas nėra tokie, kokie atrodė iš pirmo žvilgsnio. Susirūpinusi Tania imasi gelbėjimo plano, kuris iš tiesų gali visiškai sugriauti sesers gyvenimą. Filmo režisierius ir scenarijaus autorius – JAV kino filmų ir TV magnatas, aktorius, režisierius ir prodiuseris Tyleris Perry, vaidina komedijų žvaigždė Tiffany Haddish. Originalus pavadinimas "Nobody's Fool".

Apdovanojimai
1 laimėjimas

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 18d. šeštadienis
01:25
Gegužė 16d. ketvirtadienis
22:30

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt