Spear of Destiny
Metai
2010
Trukmė
1h. 54min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Florian Baxmeyer
Aktoriai
Šalis
Germany

Šventosios Ieties Medžioklė (2010)

Spear of Destiny

Muziejaus mokslininkė Katerina ir lobių ieškotojas Eikas suvienija jėgas. Jie žūtbūt turi surasti keistomis aplinkybėmis dingusį profesorių Bachmaną. Apieškojus jo laboratoriją abejonių nelieka – profesorius pagrobtas siekiant išaiškinti neįkainojamo krikščioniško relikto – šventosios ieties slėptuvę. Laimei, Katerina su Eiku atranda ir Bachmano vaizdo dienoraščius, kuriuose randa pirmąsias užuominas. Kristaus kraujuje pamirkytos ieties, pakeitusios viso pasaulio likimą, trokšta ne vienas meno kolekcininkas. Tad lobio paieškos lenktynės prasideda.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Nuotykių

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt