My Pet Dinosaur
Metai
2017
Trukmė
1h. 36min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Matt Drummond
Aktoriai
Šalis
Australia

Mano Augintinis Dinozauras (2017)

My Pet Dinosaur

Grupelė paauglių gauna mokykloje užduotį – atlikti bet kokį, pačių sugalvotą eksperimentą. Miško tankmėje radę švytinčia medžiaga apipiltus augalus jie nusprendžia, kad tai – puikus tyrimo objektas. Nei vienas iš jaunuolių nenutuokia, kad ši medžiaga slepia nežemiško dinozauro ląsteles. Jau kitą dieną Džekas ir jo mergina Abė pastebi kambaryje šmirinėjantį keistą gyvūną. Išdykusio mažučio dinozauro jie jokiu būdu nenori niekam rodyti, bet paslaptis išaiškėja, kai gyvūnas ima augti lyg ant mielių. Dinozauro medžioklėn stoja vyriausybės siunčiamos karinės jėgos. Ar Džekui pavyks apsaugoti savo nežemišką augintinį?

null
null

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Nuotykių, Šeimai, Fantastika, Veiksmo

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt