Sniper: Ultimate Kill
Metai
2017
Trukmė
1h. 33min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Claudio Fäh
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Snaiperis. Tobulas šūvis (2017)

Sniper: Ultimate Kill

Kolumbijos narkotikų šulas Jesus‘as Morales‘as slapčia moka už paslaugas snaiperiui pravarde „Velnias“. Šis snaiperis neturi lygių: jis vieną po kito išžudo savo klientų priešus. Pašalinus konkurentus, Morales‘o autoritetas sėkmingai bujoja, o kartu perimami kontrabandos gabenimo keliai į Jungtines Valstijas. DEA (liet. Kovos su narkotikais valdyba) sunerimsta dėl šios grėsmės šaliai ir išsiunčia agentę Kate Estrada, stebėjusią Morales‘ą jau ilgą laiką, ir jūrų pėstininką-snaiperį Brandon‘ą Beckett‘ą į Kolumbiją. Jų misija – nužudyti „Velnią“ ir pargabenti Morales‘ą į Jungtines Valstijas, kur jis patirs teisingumo rykštės skonį. Agentai mano, kad situacija kontroliuojama, bet Morales‘as ir „Velnias“ paruošė daugybę staigmenų, jog agentų misija žlugtų.

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Birželis 25d. antradienis
21:00
Birželis 26d. trečiadienis
22:45

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt