(Girl)Friend
Metai
2018
Trukmė
1h. 22min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Victor Saint Macary
Aktoriai
Šalis
France

Filmas: Mano Buvusi Draugė (2018)

(Girl)Friend

Po sunkaus išsiskyrimo su mergina Vincentas nusprendžia daugiau niekada savo širdies neapsunkinti netikėtais meilės smūgiais. Jis persikelia gyventi pas savo seną patikimą draugę Nefeli. Taip atsitinka, kad Nefeli yra nutrūktgalvė, emocinga blondinė. Pagrindinė jų namų taisyklė: jokių rimtų santykių su trečiaisiais asmenimis! Leidžiami tik susitikimai vienai nakčiai, ne daugiau! Netikėtai Vincentas sutinka rudaplaukę Džuli ir neišvengiamai pažeidžia pagrindinę taisyklę. Ką Nefeli apie tai pasakys?

Apdovanojimai
1 laimėjimas

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Romantinis, Trumpas

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt