The Daddy Offensive
Metai
2019
Trukmė
1h. 27min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Holger Haase
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Mano Uošvis (2019)

The Daddy Offensive

Šeimos teisės advokatas Markas yra žavus vyras ir puikus kandidatas į sutuoktinius. Jo naujoji mergina Lena neplanuotai pastoja, ir vyras džiaugiasi, kad jo svajonė kada nors turėti šeimą pagaliau išsipildė. Tačiau kelyje į laimę atsiranda kliūtis – būsimas uošvis Hartmutas, vietinio kempingo savininkas. Jis gadina gyvenimą mylimai dukrai ir pasirengęs bet kokiai šunybei, kad tik Lena ištekėtų už savo buvusio partnerio Andžio. Jau pirmas Marko atvykimas į būsimo uošvio jubiliejų baigiasi jųdviejų muštynėmis. O dar priešiškai nusiteikusi stovyklos bendruomenė! Marko laukia nelengvi išbandymai.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, TV Filmas, Drama

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt