Open Season: Scared Silly
Metai
2015
Trukmė
1h. 24min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
David Feiss
Aktoriai
Donny Lucas Willa Townsend Melissa Sturm Garry Chalk Kathleen Barr
Šalis
Canada
Amžiaus cenzas
N-7

Medžioklės Sezonas Atidarytas 4 (2015)

Open Season: Scared Silly

5
IMDb
3.6K balsų

Eliotas, taksas ir jų draugai nori, kad didysis grizlis Bugas, išsigandes baisios istorijos apie vilkolakį, nebebijotų. Tam jie surengia išvyką į Tamsiąją Girią, kur susidurs su paslaptingu jos gyventoju. Kokie nuotykiai šį kartą laukia miško draugų? O mūsų džiaugsmui – dar vienos įspūdingos lenktynės, iš kojų verčiantys juokeliai ir netikėti siužeto vingiai.

Apdovanojimai
5 nominacijos.

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt