I'll See You In My Dreams
Metai
2015
Trukmė
1h. 32min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Brett Haley
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Pasimatysime Sapne (2015)

I'll See You In My Dreams

Buvusi dainininkė Kerol staiga tampa našle – visa įprasta, nusistovėjusi tvarka sugriūva. Padedama artimų ir ištikimų draugių, ji bando pakeisti savo gyvenimą ir netrukus įsitikina, kad pradėti gyventi nevėlu ir sulaukus brandaus amžiaus. Praėjus dvidešimčiai metų, ji vėl panyra į pasimatymų ir įsimylėjimų verpetą. Netrukus net du vyrai ima jai rodyti palankumą ir suteikia jėgų, pasitikėjimo ir net malonaus nerimo. Kerol vėl užmezga ryšį ir su savo dukra, su kuria jau senokai nebendravo... Pelnytos 8 kino nominacijos.

Apdovanojimai
8 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Komedija, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt