Until the Birds Return
Metai
2017
Trukmė
1h. 53min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Karim Moussaoui
Aktoriai
Šalis
Algeria

Filmas: Kol Kregždės Sugrįš (2017)

Until the Birds Return

Filmas pasakoja tris istorijas, kurios perteikia mums intriguojantį šiuolaikinio Alžyro ir šiandienos arabiško pasaulio vaizdą. Šio filmo personažai – trijų skirtingų kartų, visuomenės sluoksnių, įvairiuose šalies kampeliuose gyvenantys žmonės. Nekilnojamojo turto pardavimu besiverčiantis Muradas gyvena pasiturinčiai, tačiau jaučia, kad artimieji juo nusivylę, ir nebežino, kaip padaryti juos laimingus. Mergina Aiša su vaikinu Džalilu ir jo tėvu keliauja per visą šalį. Mergina vyksta pas jai seniai skirtą sužadėtinį, už kurio turi ištekėti. Tačiau Aišai sunku apsispręsti, ar pasirinkti sužadėtinį, ar pasiduoti ką tik užgimusiems jausmams Džalilui. Ambicingam neurologui Dahmanui netikėtai tenka stoti akistaton su seniai pamiršta praeitimi, kai jis apkaltinamais rimtais neteisėtais veiksmais. Filmas rodytas tarptautinio Kanų kino festivalio programoje "Ypatingas žvilgsnis". Pelnė specialų Lumiere'ų apdovanojimą kaip geriausias debiutinis filmas. Iš viso 3 kino apdovanojimai ir 6 nominacijos.

Apdovanojimai
3 laimėjimai & 6 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt