Tom & Jerry: Back To Oz
Metai
2016
Trukmė
1h. 20min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Tony Cervone
Aktoriai
Šalis
USA

Tomas Ir Džeris. Sugrįžimas į Ozo šalį (2016)

Tom & Jerry: Back To Oz

Linksmieji herojai – Tomas ir Džeris bei Dorotė, grįžo į gimtąjį Kanzasą po to, kai buvo nugalėta piktoji burtininkė. Bet džiaugsmas trunka neilgai, nes atsiranda naujas piktadarys – Nykštukų karalius. Pagrobęs gerąją raganą, jis su savo kariuomene niokoja Ozo miestą. Dorotė kartu su mažaisiais bičiuliais susitinka senuosius draugus – Toto, Šiaudinę Kaliausę, Geležinį Medkirtį ir Liūtą, su kuriais leisis į žūtbūtinę kovą dėl Smaragdo miesto. Originalus pavadinimas "Tom and Jerry: Back to Oz".

Apdovanojimai
3 nominacijos.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Animacija, Fantastika, Komedija, Nuotykių, Miuziklas

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt