I Wish I Knew
Metai
2010
Trukmė
2h. 5min.
ilgas
Režisierius
Jia Zhangke
Aktoriai
Šalis
China

Filmas: Gaila (2010)

I Wish I Knew

Aštuoniolikos žymių Šanchajaus gyventojų pasakojimuose – beveik 100 metų didžiulio miesto istorija. Realių gyventojų tikras istorijas jungia vaidybinis siužetas, kur moteris ieško savo mylimojo. Šanchajus – triukšmingas miestas. Žmonės atvyksta į jį ir jį palieka. Miestas daug išgyveno: revoliucionierių, kapitalistų, darbininkų, politikų, kariškių, menininkų, nusikalstamų grupuočių aktyvią veiklą ir išpuolius. Šanchajuje vyko revoliucija, karas, paslaptingos žmogžudystės... Filmas atskleis miesto istoriją nuo 1930 iki 2010 metų. Rodytas Kanų kino festivalio "Ypatingo žvilgsnio" programoje. Kinų filmų festivalyje pripažintas geriausia dokumentine juosta. Apdovanotas Dubajaus ir Havajų tarptautiniuose kino festivaliuose. Iš viso 3 apdovanojimai ir 4 nominacijos.

Apdovanojimai
3 laimėjimai & 4 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Documentinis, Istorinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt