Larry Gaye: Renegade Male Flight Attendant
Metai
2015
Trukmė
1h. 39min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Sam Friedlander
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Stiuardas Laris Gejus (2015)

Larry Gaye: Renegade Male Flight Attendant

Skrydžių bendrovės kasdien susiduria su išlaidų augimo iššūkiais. Lėktuvo įgulos reikalauja didesnių išmokų ir lengvesnių darbo sąlygų. Visų vadovų džiaugsmui, susirinkimo metu pristatoma Sali – išmanioji skrydžio palydovė. Ši robotė nereikalauja jokio atlyginimo, dirba nepriekaištingai ir gali sutaupyti bendrovei tūkstančius dolerių. Prieš tokią naujovę stoja avialinijų generalinis direktorius. Kad visos abejonės būtų išsklaidytos, nusprendžiama surengti konkursą, kurio metu paaiškės, ar skrydžio palydovas žmogus prilygsta tobulam robotui? Šiam bandymui iš daugybės darbuotojų atrenkamas nuostabusis Laris Gejus. Vyrukas ne iš kelmo spirtas ir padarys viska, kad nei vienas skrydžio palydovas nebūtų atleistas!

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama, Fantastika

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt