The Fabulous Patars
Metai
2016
Trukmė
1h. 38min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Sophie Reine
Aktoriai
Šalis
France

Cigaretės Ir Karšta Kakava (2016)

The Fabulous Patars

Denis – mylintis ir rūpestingas, bet labai užsiėmęs vienišas tėvas. Jis iš visų jėgų stengiasi, kad jo dvi žavingos paauglės dukros būtų viskuo aprūpintos, bet pinigų vis trūksta, ir jis griebiasi atsitiktinių darbų. Nuovargis, įtampa ir nerimas netrukus ima kišti koją, ir tėvas kartą namo parsiveža tik vieną dukterį, kitą pamiršęs mokykloje. Pasipiktinęs socialinis darbuotojas priverčia vargšą Denį lankyti specialius tėvų kursus. Atsisakyti jis negali, nes gresia dideli nemalonumai...

null
null

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt