The Twins Effect
Metai
2003
Trukmė
1h. 47min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Dante Lam
Aktoriai
Šalis
Hong Kong
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Dvynių Efektas (2003)

The Twins Effect

Honkonge knibžda vampyrai. Nosferatų palikuonys persekioja gyventojus kiekviename žingsnyje, todėl vienintelis išsigelbėjimas nuo šių kraugerių – vampyrų žudikų lygos būriai, kurie kovoja su nakties monstrų klanu. Rivas – vienas iš geriausių vampyrų medžiotojų. Neseniai vaikinas neteko savo partnerės ir mylimosios, tad dabar jam tenka mokytis dirbti su nauja pagalbininke Džipse. Norėdamas rasti būdą, kaip pagerinti savo fizinę formą ir kovinius įgūdžius, Rivas gilinasi į senos vampyrų giminės bibliją – knygą "Diena už naktį". Netrukus viena iš Rivo seserų dvynių Helena susipažįsta su simpatišku vaikinu, kuris pasirodo esąs vampyrų princas, tačiau netikėtai tarp jaunuolių įsiplieskusi meilė tokia stipri, kad gražuolis monstras žada geriau badu numirti, nei paragauti mylimosios kraujo. Tuo pat metu mieste pasirodo legendinis vampyras Kavafas , paskutinysis garsios karališkos vampyrų giminės palikuonis, ieškantis nuotakos. Gal Helenos bičiulis ir yra Kavafas? Netrukus kažkur pradingsta ir Helena, ir jos dvynė sesuo. Rivo ir Džipsės laukia neramios naktys.

Apdovanojimai
10 laimėjimai & 2 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Komedija, Siaubo

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt