The Hunt for the Amber Room
Metai
2012
Trukmė
1h. 50min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Florian Baxmeyer
Aktoriai
Šalis
Germany

Lobių Medžiotojas. Gintaro Kambario Paieškos (2012)

The Hunt for the Amber Room

Gintaro kambarys visada buvo pats didžiausias Vokietijos pokario mitas. Nuo tada, kai 1945 m. jis pradingo, lobių ieškotojai bandė bet kokia kaina nuostabųjį kambarį rasti. Kalbama, kad fizikos genijus Albertas Einšteinas karo suirutės metu paslėpė legendinį gintaro kambarį. Kambario gintare esanti ypatinga galia, patekusi į netinkamas rankas, gali pražudyti žmoniją. Nuotykių ieškotojai Eikas, Katrina ir Justas aptinka pėdsaką, galintį nuvesti prie ilgai ieškomo ir taip geidžiamo kambario. Padedamai Einšteino proanūkės Milos jie kovoja su nenaudėliais, siekiančiais atrasti Gintaro kambarį ir jo galias panaudoti piktiems tikslams.

Apdovanojimai
1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Nuotykių, Veiksmo

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt