Courted
Metai
2015
Trukmė
1h. 38min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Christian Vincent
Aktoriai
Šalis
France

Filmas: Teisėjas (2015)

Courted

Teisėjas Mišelis Rasinas ėmėsi teisėjauti sudėtingoje byloje. Visuomenė jau priėmė sprendimą, tačiau Mišelis nori ištirti išsamiau. Jis mano, kad šįkart byla ne tokia paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Atsidavęs darbui, vyras negalvoja apie nieką kitą. Situacija tampa itin sudėtinga, kai per teismo procesą tarp prisiekusiųjų jis pamato Ditę, su kuria kadaise susitikinėjo. Jie nesimatė daug metų, ir jų abiejų gyvenime daug kas pasikeitė. Ditė turi dukrą ir yra atsidūrusi gyvenimo kryžkelėje. Jųdviejų susitikimas įrodo, kad sena meilė nerūdija, o sprendimus priima žmonės, turintys savų silpnybių ir problemų. Paveikti atsinaujinusios meilės, abu personažai skirtingai vertina bylą. Teismo drama nuotaikingai derinama su meilės istorija. Tik ar meilė už teisingumą kovojantiems veikėjams pasirodys teisinga? Pasaulinė filmo premjera įvyko 72-ajame Venecijos kino festivalyje, kur filmas dalyvavo pagrindinėje konkursinėje programoje. Čia režisierius Christianas Vincentas gavo apdovanojimą už geriausią scenarijų, o aktorius Fabrice Luchini – Volpi taurę už geriausią vyro vaidmenį. Aktorė Sidse Babett Knudsen pelnė "Cezarį už geriausią antrojo plano vaidmenį. Pelnytos ir dar 5 kino nominacijos.

Apdovanojimai
3 laimėjimai & 5 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Kriminalinis, Drama, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt