My Best Friend's Wedding
Metai
2018
Trukmė
1h. 48min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Cem Karcı
Aktoriai

Kaip Aš įsimylėjau Savo Geriausią Draugą (2018)

My Best Friend's Wedding

Denisa – sėkmės lydima moteris. Jauna, graži, turinti savo verslą, tačiau, tik ką išsiskyrusi su savo gyvenimo mylimuoju Emre. Denisai nepavyksta susitaikyti su vienišos merginos role ir ji skuba į Izmirą ieškoti Emre. Bet atvykusi į miestą ji sužino, kad mylimasis turi naują širdies damą. Suvokimas, kad jis taip greit pamiršo jų laimės dienas, smogia Denisai visa jėga. Denisa nusprendžia nepasiduoti ir kovoti dėl gyvenimo meilės. Net, jei prireiks pasitelkti melą ir intrigas.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis, Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt