Freche Maedchen 2
Metai
2010
Trukmė
1h. 32min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Ute Wieland
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Kietos Mergiotės 2 (2010)

Freche Maedchen 2

Trijų mergaičių, susiduriančių su paauglystės sunkumais, nuotykiai. Mila, Hana ir Kati yra geriausios draugės. Kaip ir daugelis keturiolikmečių mergaičių, jos patiria meilės džiaugsmą ir nusivylimą. Jos pasakoja viena kitai apie vaikinus, pirmuosius bučinius ir įsimylėjimą. Antroje filmo dalyje Mila, Kati ir Hana vyksta į stovyklą Alpėse. Paauglės patiria daug meilės išgyvenimų. Galiausiai jos suvokia, kad berniukai ateina ir išeina, o jų draugystė tęsis amžinai. Tokia draugystė daug svarbiau nei painūs, bet laikini pirmosios meilės nesusipratimai.

null
null

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Komedija, Romantinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt