A Romance Wedding
Metai
2020
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Danny J. Boyle
Aktoriai
Šalis
Canada

Romantiškos Vestuvės (2020)

A Romance Wedding

Sėkmingai savo verslą plėtojanti vestuvių planuotoja Zoja nusprendžia pailsėti gimtajame mieste. Kelionės metu mergina sužino, kad tėvas namuose patyrė traumą ir kurį laiką nebegalės darbuotis savo kavinėje. Atskubėjusi Zoja sutinka mamą, kuri jau turi radusi nuostabų pagalbininką,- Zojos jaunystės draugą Vilą. Jaunuoliai daug laiko praleidžia drauge, bet toli gražu nesutaria puikiai. Zoja nusprendžia nupirkti netoliese parduodamą ūkį ir jame įkurti tobulą vietelę vestuvių šventei. Dauguma miestelio gyventoju, o drauge ir Vilas, skeptiškai žiūri į tokias naujoves. Miesčionys juk nieko nenusimano apie gyvenimą kaime. Tokiai idėjai priešinasi ir vietos kepyklėlės savininkė Amanda, lankiusi su Zoja ir Vilu mokyklą. Moteris iki šiol pyksta ant Zojos, kad ši paliko Vilą su sudaužyta širdimi. Ar Zojai pavyks pakeisti miestelio gyventojų požiūrį į ją? Ar jausmai tarp jos ir Vilo vėl sužaižaruos?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis, TV Filmas

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt