U-571
Metai
2000
Trukmė
1h. 56min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jonathan Mostow
Aktoriai
Šalis
France
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: U-571 (2000)

Originalus pavadinimas: U-571

Apie šiuos keistus sutapimus jūs neskaitėte nei viename istorijos vadovėlyje. Netikėta statistika J.Mostow įkvėpė sukurti filmą, kuris atskleidžia tai, ko neskaitėt nei viename istorijos vadovėlyje. Daugiau kaip ketvirtadalis sąjungininkų laivų, nuskandintų per II pasaulinį karą Atlanto vandenyne, dugną pasiekė rytinėse JAV pakrantėse. Vadinasi, II pasaulinio karo pradžioje tose vandenyno vietose, slepiami juodų kaip smala Atlanto paklodžių, knibždėte knibždėjo nacių povandeniniai laivai – "U-botai". Originalus pavadinimas "U-571".

Apdovanojimai
laimėjo 1 oskarą. 4 laimėjimai & 10 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Karinis, Drama, Veiksmo, Trileris, Nuotykių

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt