Out Of Death
Metai
2021
Trukmė
1h. 35min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Mike Burns
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Iš Mirties (2021)

Out Of Death

Buvęs Filadelfijos policijos pareigūnas Džekas Harisas (Bruce Willis) atvyksta pas savo dukterėčią Pemę (Kelly Greyson) į atokų kalnų miestelį. Po mylimos žmonos mirties jis tikisi čia atrasti vidinę ramybę ir vienumoje išgyventi netektį. Išėjęs į žygį miškingomis vietovėmis jis patenka į nepavydėtiną situaciją. Jo akyse policijos pareigūnai kėsinasi į nekaltos žygeivės (Jaime King) gyvybę. Vedamas teisingumo bei ilgus metus tarnyboje ugdytų įpročių, jis išsitraukia tarnybinį ginklą ir sustabdo miestelio pareigūnus. Netrukus paaiškėja, kad žygeivė Šenon tapo korumpuotos policijos pareigūnės ir narkotikų prekeivio sąskaitų suvedimo liudininke. Be skrupulų nušovusi dilerį ir supratusi, kad tai buvo užfiksuota fotoaparatu, policininkė bet kokia kaina privalo sunaikinti įkalčius. Įtemptos gaudynės prasideda. Dabar pavojus gresia ne tik Šenonai ir Džekui, bet ir jo dukterėčiai Pemei. Vadovavimą bėglių gaudynėms perima į mero postą kandidatuojantis policijos viršininkas Henkas. Juk atskleidus šį nusikaltimą – į dienos šviesą išlįstų visas korumpuotas policininkų tinklas su juo priešakyje.

Apdovanojimai
1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Trileris, Kriminalinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt